Masaj Salonları Hizmetleri

İstanbul bölgesinde yaklaşık benim bildiğim 12 yıldan bu yana bir çok masaj salonları bulunmakta ancak derseniz ki hangi masaj salonu profesyonel hizmet veriyor işte bu biraz göreceli çünkü basında ve internet üzerinde o kadar çok kötü bir izlenim bırakıldı ki bu yüzden spa merkezleri uzman ve profesyonel hizmet veren mekanlar açışından daha da çok gündemde.

Masaj Salonları

Anadolu yakası ve avrupa yakasında ulaşımı kolay ve merkezi konumda açılan mekan içerisinde sadece masaj odası olan tabı hakkını yememek lazım bazı salonları tam bir spa konseptinde tasarlanıyor, jakuzi buhar odası, ve hatta yüzme havuzları bile var ancak bir türlü gerçek anlamada masaj yapan masajcıları bulmak zor. Birde fiyatları spa merkezlerine göre çok yüksek bu yüzden de ilk izlenim çok farklı anlaşılıyor.

Oysaki fiyatları makul olsa ve her masaj salonları bünyesinde profesyonel uzman masaj terapistleri bulundursa ve gönül rahatlığı ile bireyler eşleri ile birlik de masaj hizmeti alabilseler ne güzel olurdu ama bunların içinde mutlaka düzgün hizmet verenler var ancak anlayamıyorsunuz. Bu nedenle de hiç de haksız değiliz neden? telefonda bilgi veren sekreterler muhtemelen daha önce masaj salonları içinde çalışmış olacak;

Hemen canım cicimli konuşmalar olduğunda nasıl güvenip gideceksiniz değil mi ? haklısınız ama yine de her İstanbul da bulunan masaj salonları aynı değil tabi ki ancak herşeyden önce ince eleyip sık dokumak gerekiyor nihayette masaj olmak için sedyeye uzandığınızda uzman bir masajcı değilse belki de sakatlıklara yol açacak uygulama yapabilir.

Peki Nelere Dikkat Edilmeli

Masaj salonları bünyesinde çalışan masaj terapisti yeteli diplomalara sahip olup olmadığı hangi teknikleri bildiği sizi nasıl karşıladığı, kullandığı masaj yağları gibi aslında benim bile aklıma gelmeyen birçok detaya dikkat edilmeli. Ancak masaj terapiste dikkat edildiği kadar mekana da dikkat edilmeli en azından masaj ruhsatı var mı masaj esnasından farklı süprizler ile karşılaşmak hiç de hoş olmaz sanırım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın