İstanbul Masaj Hizmeti

İstanbul Masaj kelimesinde sizlere en profesyonel masöz arayışınıza kolaylık sağlamak için açılmış olan sitemizde uzman terapistlere ulaşabileceksiniz. Yıllar boyunca istanbul ilinde masaj salonu ve evde masaj hizmeti veren mekanlar açıldı ve bazıları düzgün hizmet vermediği için denetlemelerde kapatıldı.. Ruhsatlı ve hijyenlere uygun iş yeri kurallarına önem veren mekanlar ve terapistler işlerine devam ettiler.

Eğer düzgün ve profesyonel bir masaj hizmeti istiyorsanız çok iyi araştırma yapmanız gerekmekte, Masaj hizmeti gerek yorgunluğun gerekse de yaşanılan stresin ortadan kaldırılmasında en etkili araç olarak bilinmektedir. Sizlere masaj yerlerinde verilen hizmet çok önemli olup iyi gözlem yapmanız gerekmekte.

Tabiki sürekli masaj yaptırmadan önce doktorunuza danışmanız gerekebilir, Eğer her hangi bir sorun yok ise düzenli olarak masaj hizmetine başvuran bireylerin sağlık sorunlarında azalmalar gözlemlenmiştir. Düz gün yapılan masaj uzman teraisler masaj hizmeti bireyin vücudundaki kan akışının sağlıklı bir şekilde devam etmesine ve kendisini dinlenmesine imkan tanımaktadır.

Masaj terapisi nedir ve bunu neden farklı anlıyoruz gerçek masaj için gerçek bilgi sizlere yazmak istedim, Rehabilitasyon planına göre, sağlıkla ilgili bir profesyonel tarafından oluşturulan tedavi edici amaçla vücuda uygulanılan çeşitli yöntemlerle masaj teknikleri uygulayan kişiye masaj terapisti denir
Masaj Terapisti; işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak:
Kişisel hazırlık ve hijyen yapmak,
Salon hazırlığı ve hijyeni yapmak,
Müşteriyi karşılamak ve uğurlamak,
Masaj terapisi veya basınç noktası terapisi gibi elle yapılan tedavileri uygulamak,
Fıtık tedavisinden duruş ve omurga bozuklukları, selülit, Lenf drenaj vb. masaj uygulamak,
Kızılötesi lambaları, ısla kompresörler gibi özel teknikler ve teçhizatlar kullanarak tedavileri uygulamak,vb. görev ve işlemleri yerine getirir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın